Archidiecezja Gdańska
Wybierz rok

Zmiany personalne w roku 2024

Osoba Rozpoczęte funkcje Funkcje zakończone

KWIECIEŃ

Ks. Kanonik mgr inż. arch. Adam Kołkiewicz Członek Rady Funduszu na Rzecz Budowy Kościołów w AG, diec. gdańska (2024-04-01)
Ks. Prałat mgr Ireneusz Bradtke Przewodniczący Rady Funduszu na Rzecz Budowy Kościołów w AG, diec. gdańska (2024-04-01)
Ks. Prałat mgr Piotr Tworek Członek Rady Funduszu na Rzecz Budowy Kościołów w AG, diec. gdańska (2024-04-01)
Ks. Kanonik mgr Grzegorz Stolczyk Członek Rady Funduszu na Rzecz Budowy Kościołów w AG, diec. gdańska (2024-04-01)
Ks. Kanonik mgr Jan Kowalski Członek Rady Funduszu na Rzecz Budowy Kościołów w AG, diec. gdańska (2024-04-01)
Ks. mgr Bartosz Nowak kapelan Gdańskiego Klubu Sportowego Gedania 1922, diec. gdańska (2024-04-10)
Ks. dr Maciej Machalica Odpowiedzialny za prewencję w Archidiecezji Gdańskiej, diec. gdańska (2024-04-05)
 

MARZEC

Ks. mgr lic. Michał Zegarski Kierownik Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, diec. gdańska (2024-03-06)
Ks. mgr Wojciech Klawikowski egzorcysta diecezjalny, diec. gdańska (2024-03-25)
Ks. mgr lic. Krzysztof Sieniawski administrator, par. Św. Michała Archanioła, Starzyno (2024-03-27)
wikariusz, par. Św. Michała Archanioła, Starzyno (2024-03-27)
Ks. Kanonik dr Fabian Tokarski kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik honorowy, diec. gdańska (2024-03-28)
Ks. Prałat dr Przemysław Lewiński kapituła archikatedralna - kanonik honorowy, diec. gdańska (2024-03-28)
Ks. Kanonik mgr Bogumił Nowakowski kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy, diec. gdańska (2024-03-28)
Ks. Kanonik mgr Andrzej Sowiński kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy, diec. gdańska (2024-03-28)
Ks. Prałat mgr lic. Andrzej Buja kapelan Jego Świątobliwości, diec. gdańska (2024-03-28)
Ks. Kanonik mgr Jan Plottke proboszcz, par. Św. Michała Archanioła, Starzyno (2024-03-07)
inkardynowany, diec. gdańska (2024-03-14)
mgr teologii, diec. gdańska (2024-03-14)
kapłan diecezjalny AG, diec. gdańska (2024-03-14)
kapituła kolegiacka gdyńska - kanonik honorowy, diec. gdańska (2024-03-14)
Ks. Infułat dr Stanisław Zięba przewodniczący komisji ds. śpiewu kościelnego i muzyki, diec. gdańska (2024-03-19)
Szanowny Pan Dariusz Gobis członek rady referatu ds. apostolstwa świeckich, diec. gdańska (2024-03-27)
Szanowna Pani Katarzyna Gobis członek rady referatu ds. apostolstwa świeckich, diec. gdańska (2024-03-27)
Ks. mgr lic. Mikołaj Dacko przewodniczący komisji ds. śpiewu kościelnego i muzyki, diec. gdańska (2024-03-19)
 

LUTY

Ks. Kazimierz Czerlonek emeryt, par. NMP Wniebowziętej - Gwiazda Morza, Sopot (2024-02-01)
proboszcz, par. NMP Wniebowziętej - Gwiazda Morza, Sopot (2024-02-01)
Ks. Kanonik dr Maciej Kwiecień proboszcz, par. NMP Wniebowziętej - Gwiazda Morza, Sopot (2024-02-01)
pomoc duszpasterska, par. Chrystusa Odkupiciela, Gdańsk Żabianka (2024-02-01)
Ks. Kanonik dr Roman Zrój rezydent, par. Św. Maksymiliana Kolbego, Gdańsk Suchanino (2024-02-01)
pomoc duszpasterska, par. Św. Maksymiliana Kolbego, Gdańsk Suchanino (2024-02-01)
O. Marek Kiedrowicz (OFM Conv.) Kapelan Gdańskiej Chorągwi ZHP na terenie AG, diec. gdańska (2024-02-23)
 

STYCZEŃ

Ks. mgr Daniel Budziński Asystent Inspektora Ochrony danych Osobowych, diec. gdańska (2024-01-01)
O. Witold Radkiewicz SJ kapłan zakonny, diec. gdańska (2024-01-01)
inna funkcja, zak.męski Towarzystwo Jezusowe (Ojcowie Jezuici) , Gdynia (2024-01-01)
Ks. Marian Kapa (CM) pomoc duszpasterska, par. Zesłania Ducha Świętego, Sopot (2024-01-01)
kapłan zakonny, diec. gdańska (2024-01-01)
inna funkcja, zak.męski Zgromadzenie Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo, Sopot (2024-01-01)
Ks. Ryszard Burda (CR) kapłan zakonny, diec. gdańska (2024-01-01)
inna funkcja, zak.męski Zgromadzenie Zmartwychwstania P.N. Jezusa Chrystusa, Gdańsk (2024-01-01)
, par. Zmartwychwstania Pańskiego, Gdańsk Strzyża (2024-01-01)
Ks. mgr Tomasz Włodarczyk wykładowca GSD, diec. gdańska (2024-01-11)
Ks. mgr Robert Ozimkiewicz (SChr) wikariusz, par. Wniebowzięcia NMP, Władysławowo (2024-01-01)
kapłan zakonny, diec. gdańska (2024-01-01)
inna funkcja, zak.męski Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej (Księża Chrystusowcy), Władysławowo (2024-01-01)
dekanalny duszpasterz młodzieży, dek. Morski (2024-01-01)
dekanalny duszpasterz dzieci, dek. Morski (2024-01-01)
Ks. Biskup dr Wiesław Szlachetka członek Rady Kapłańskiej na mocy pełnionego urzędu, diec. gdańska (2024-01-18)
członek Kolegium Konsultorów, diec. gdańska (2024-01-18)
 
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
260 1.8723940849304