Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr lic. Stefan Pasternak


Data święceń: 1982-01-24

Adres:
ul. Kadm. Stanisława Mieszkowskiego 2
81-175 Gdynia Pogórze Górne

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
sędzia diecezjalny diec. gdańska od 2016-10-17
członek Rady Kapłańskiej wybrany przez duchowieństwo diec. gdańska od 2016-03-24
proboszcz par. Św. Pawła Apostoła, Gdynia Pogórze Górne od 2015-04-23
kapituła archikatedralna - kanonik gremialny diec. gdańska od 2011-02-27
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2007-12-22
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr prawa kanonicznego diec. gdańska od 1994-06-22
inkardynowany diec. gdańska od 1981-06-20
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 2.7060530185699