Archidiecezja Gdańska

W NAJBLIŻSZYM CZASIE WSZYSTKIE SPOTKANIA Z EGZORCYSTAMI SĄ ODWOŁANE

Egzorcyści Archidiecezji Gdańskiej przyjmują w poniedziałki w godz.: 18:00-20:00 w salce parafialnej w kościele św. Michała Archanioła w Sopocie, ul. 3 maja 38.

Wcześniej należy się zapisać na listę w salce parafialnej, również w poniedziałki - ks. Andrzej Kowalczyk - tel: 58 554 16 48

Aby zostać przyjętym przez egzorcystów należy się zarejestrować. Może być przyjętych tylko 10 osób. Podczas rejestracji należy wypełnić ankietę.

PROCEDURA UZYSKANIA KONSULTACJIW PORADNICTWIE ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ, W ZAKRESIE POSŁUGI Z MODLITWĄ O UWOLNIENIE, PRZY PARAFII ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W SOPOCIE - W TRAKCIE ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO COVID 19.

1. Obowiązkowa rejestracja telefoniczna lub osobiście. Z racji limitu miejsc (10 osób), każdemu zostanie określona data i godzina spotkania.

2. Zgłoszenie się do strefy bezpieczeństwa przy wejściu. Pomiar temperatury przez ratownika medycznego. Wypełnienie kwestionariusza: "WYWIAD EPIDEMIOLOGICZNY ZWIĄZANY Z INFEKCJĄ SARS-CoV-2"

3. Obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk płynem specjalistycznym.

4. Z powodu obowiązku wietrzenia pomieszczeń i dezynfekcji po każdej osobie, nie będzie możliwe oczekiwanie w poczekalni.

5. Do minimum ograniczamy obecność osób postronnych np. 1 osoba z rodziny.

6. Obowiązek wpisania się na listę obecności (Imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy) w celu powiadomienia przez odpowiednie służby o możliwości zagrożenia kontaktem z infekcją SARS-CoV-2

7. Obowiązek powiadomienia biura parafialnego oraz sekretariatu Kurii Gdańskiej o wystąpieniu przypadku choroby, aby ostrzec osoby mające kontakt z osobą zarażoną.

Gdańsk-Oliwa - 08.09.2020.