Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr Tadeusz Reszka


Data święceń: 1985-05-26

Adres:
ul. Kościuszki 2
84-200 Wejherowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej na mocy pełnionego urzędu diec. gdańska od 2016-03-24
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2005-12-05
kapituła kolegiacka wejherowska - prałat diec. gdańska od 2005-02-19
proboszcz par. Trójcy Świętej, Wejherowo od 2004-12-19
diecezjalny duszpasterz kombatantów diec. gdańska od 2004-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 1998-07-05
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.58578205108643