Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Jan Kowalski


Data święceń: 1991-05-25

Adres:
ul. Fenikowskiego 4
84-240 Reda

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Dziekan dek. Reda od 2019-06-05
Członek Rady Funduszu na Rzecz Budowy Kościołów w AG diec. gdańska od 2019-04-01
członek Rady Kapłańskiej wybrany przez duchowieństwo diec. gdańska od 2016-03-24
członek Kolegium Konsultorów diec. gdańska od 2016-03-24
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2006-06-13
proboszcz par. Św. Antoniego Padewskiego, Reda od 2001-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1991-04-07
członek Rady Kapłańskiej wybrany przez duchowieństwo diec. gdańska od
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
249 0.49655604362488