Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Ludwik Kowalski


Data święceń: 1989-05-27

Adres:
ul. Profesorska 17
80-856 Gdańsk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Członek Komitetu ds. organizacji Arch. odpustu św. Wojciecha diec. gdańska od 2017-03-22
diecezjalny duszpasterz rzemieślników diec. gdańska od 2014-07-01
Wicedziekan dek. Gdańsk Śródmieście od 2012-12-21
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2011-01-01
proboszcz par. Św. Brygidy, Gdańsk od 2009-10-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1989-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1988-06-04
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
249 0.41619300842285