Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr lic. Sławomir Skoblik


Data święceń: 2000-06-17

Adres:
ul. Gościnna 12
84-120 Chłapowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Wicedziekan dek. Morski od 2021-10-25
kapelan Ochotniczych Straży Pożarnych diec. gdańska od 2017-05-24
proboszcz par. Miłosierdzia Bożego, Chłapowo od 2016-08-26
mgr teologii diec. gdańska od 2000-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1999-06-18
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.90037703514099