Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Rajmund Lamentowicz


Data święceń: 1981-01-18

Adres:
ul. Długie Ogrody 19
80-761 Gdańsk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej wybrany przez duchowieństwo diec. gdańska od 2016-03-24
członek Kolegium Konsultorów diec. gdańska od 2016-03-24
Wicedziekan dek. Gdańsk Dolne Miasto od 2015-09-30
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik gremialny diec. gdańska od 2010-01-27
proboszcz par. Św. Barbary, Gdańsk od 2006-08-01
dekanalny duszpasterz rolników dek. Żuławy Steblewskie od 2001-04-25
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1981-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1980-06-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.46616005897522