Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr Andrzej Paździutko


Data święceń: 1987-05-16

Adres:
Plac Najświętszej Maryi Panny 1
80-384 Gdańsk Przymorze

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady ds. Ekonomicznych diec. gdańska od 2008-04-02
kapłan odpowiedzialny za wspólnotę diec. gdańska od 2003-08-19
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2003-01-22
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Dziekan diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. NMP Królowej Różańca Św., Gdańsk Przymorze od 1999-03-14
katolicka rozgłośnia "Radio Plus" - asystent kościelny diec. gdańska od 1999-01-01
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 1998-07-08
mgr teologii diec. gdańska od 1987-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1986-06-21
mgr prawa diec. gdańska od 1980-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.65374398231506