Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik dr Maciej Kwiecień


Data święceń: 2002-06-15

Adres:
ul. Gdyńska 8
80-340 Gdańsk Żabianka

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Diecezjalny Korespondent KAI Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2020-12-15
Rzecznik Archidiecezji Gdańskiej ds. kontaktu z mediami diec. gdańska od 2020-11-16
cenzor ksiąg religijnych diec. gdańska od 2018-02-21
Radio Plus - dyrektor diec. gdańska od 2016-03-29
pomoc duszpasterska par. Chrystusa Odkupiciela, Gdańsk Żabianka od 2014-06-09
wykładowca GSD diec. gdańska od 2011-10-01
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2009-12-12
"Studia Gdańskie" - sekretarz redakcji diec. gdańska od 2006-05-16
diecezjalny duszpasterz bibliotekarzy diec. gdańska od 2003-03-20
mgr teologii diec. gdańska od 2002-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 2001-06-13
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr filologii polskiej diec. gdańska od 1995-12-20
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
203 0.4509642124176