Archidiecezja Gdańska

Ks. dr Mirosław Gawron


Data święceń: 1992-05-23

Adres:
ul. Malczewskiego 18
81-817 Sopot

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Sopot od 2018-05-19
Wicedziekan dek. Sopot od 2017-11-10
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
dr nauk humanistycznych diec. gdańska od 1999-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1992-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1991-06-16
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.513188123703