Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Piotr Wiecki


Data święceń: 2008-06-21

Adres:
ul. Myśliwska 25
80-283 Gdańsk Migowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Asystent Kościelny Fundacji Radość Ewangelii diec. gdańska od 2021-10-07
członek Rady Instytutu Stałej Formacji Kapłańskiej diec. gdańska od 2021-01-08
członek Rady ds. Duszpasterstwa Powołań diec. gdańska od 2021-01-08
pomoc duszpasterska par. Miłosierdzia Bożego, Gdańsk Migowo od 2020-07-01
dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży diec. gdańska od 2020-07-01
referent ds. apostolstwa świeckich diec. gdańska od 2020-07-01
Moderator Arch. Katechumenatu Dorosłych "Domownicy Boga" przy GAKT diec. gdańska od 2018-09-15
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2008-07-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
229 0.58893084526062