Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Piotr Dobek


Data święceń: 1992-06-06

Adres:
ul. Łąkowa 34 A
80-769 Gdańsk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
Wicedziekan dek. Gdańsk Śródmieście od 2021-05-28
członek komisji zarządzającej Funduszu Wzajemnej Pomocy Kapłańskiej diec. gdańska od 2019-05-31
diecezjalny duszpasterz kół Żywego Różańca diec. gdańska od 2015-06-01
proboszcz par. Niepokalanego Poczęcia NMP, Gdańsk od 2013-09-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.2923228740692