Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr Ireneusz Bradtke


Data święceń: 1988-06-04

Adres:
ul. Podkramarska 5
80-834 Gdańsk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Przewodniczący Rady Funduszu na Rzecz Budowy Kościołów w AG diec. gdańska od 2019-04-01
Członek Komitetu ds. organizacji Arch. odpustu św. Wojciecha diec. gdańska od 2017-03-22
członek Rady Kapłańskiej nominowany przez Metropolitę Gdańskiego diec. gdańska od 2016-03-24
proboszcz par. Wniebowzięcia NMP, Gdańsk od 2015-11-29
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik gremialny diec. gdańska od 2011-04-21
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2005-12-05
członek Archidiecezjalnej Rady Duszpasterskiej diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
przewodniczący Rady Charytatywnej diec. gdańska od 2000-01-01
diecezjalny duszpasterz ds charytatywnych diec. gdańska od 1993-02-01
inkardynowany diec. gdańska od 1987-05-16
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.60612821578979