Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Ireneusz Stożyński


Data święceń: 1995-05-27

Adres:
ul. Jagiellońska 9
80-371 Gdańsk Przymorze

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Józefa, Gdańsk Przymorze od 2021-03-19
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2020-06-08
sędzia diecezjalny diec. gdańska od 2005-08-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1995-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1994-06-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
237 0.81327795982361