Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Andrzej Wilczewski


Data święceń: 1990-05-19

Adres:
ul. Słonecznikowa 42
83-050 Czapielsk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Mikołaja, Czapielsk od 2012-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1998-06-08
inkardynowany diec. gdańska od 1989-12-08
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
203 0.46391105651855