Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Krzysztof Sagan


Data święceń: 1993-05-22

Adres:
ul. 3 Maja 4
83-330 Żukowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2023-04-06
diecezjalny duszpasterz dzieci diec. gdańska od 2022-09-18
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
Ojciec Duchowny Dekanatu dek. Żukowo od 2021-03-01
proboszcz par. Wniebowzięcia NMP, Żukowo od 2015-11-29
licencjusz teologii diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1993-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-06-14
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
260 0.91105389595032