Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr lic. Cezary Annusewicz


Data święceń: 1975-05-24

Adres:
ul. Żabi Kruk 3
80-822 Gdańsk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Dziekan dek. Gdańsk Śródmieście od 2017-11-16
Członek Komitetu ds. organizacji Arch. odpustu św. Wojciecha diec. gdańska od 2017-03-22
inna funkcja diec. gdańska od 2009-11-26
delegat Ordynariusza w Radzie ds. Ekonomicznych diec. gdańska od 2008-04-02
prałat honorowy diec. gdańska od 2007-12-22
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
dekanalny duszpasterz rodzin dek. Gdańsk Śródmieście od 1997-04-25
proboszcz par. Św. Piotra i Pawła, Gdańsk od 1995-08-20
diecezjalny duszpasterz Ormian diec. gdańska od 1995-01-01
katechetyczny wizytator dekanalny dek. Gdańsk Śródmieście od 1990-02-17
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 1988-08-28
duszpasterz Polonii gdańskiej diec. gdańska od 1979-04-05
inkardynowany diec. gdańska od 1974-06-23
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 1.3169929981232