Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik Piotr Żynda


Data święceń: 1985-02-03

Adres:
ul. Rybacka 22
84-200 Wejherowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Wicedziekan dek. Wejherowo od 2021-03-01
proboszcz par. NMP Królowej Polski, Wejherowo od 2012-05-02
diecezjalny duszpasterz kolejarzy diec. gdańska od 2011-12-07
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik gremialny diec. gdańska od 2011-04-21
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.47501015663147