Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr Włodzimierz Kozłowski


Data święceń: 1988-05-22

Adres:
ul. Stoczniowców 23
84-230 Rumia Janowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2007-12-22
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2004-05-29
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Dziekan diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. Św. Jana z Kęt, Rumia Janowo od 1997-06-26
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1988-02-23
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.46909403800964