Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Mateusz Tarczyński


Data święceń: 2015-05-23

Adres:
Pl. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1
80-354 Gdańsk Żabianka

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Komisji Liturgicznej diec. gdańska od 2022-10-06
kapelan biskupa pomocniczego diec. gdańska od 2022-09-21
rezydent par. Matki Bożej Fatimskiej, Gdańsk Żabianka od 2016-07-01
student za granicą diec. gdańska od 2016-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2015-05-23
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.9128270149231