W dniu 23 lutego br. (sobota) mija 28. rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia, które przyjął z rąk Prymasa Polski Kardynała Józefa Glempa w Bazylice Jasnogórskiej dnia 23 lutego 1991 roku.
Pamiętajmy w modlitwie o Księdzu Arcybiskupie.
/
Archidiecezja Gdańska