Archidiecezja Gdańska

O. Ireneusz Główczewski (OFM)


Data święceń: 1998-05-14

Adres:
ul. Wiejska 46
84-150 Hel

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Ojciec Duchowny Dekanatu dek. Morski od 2021-03-03
proboszcz par. Bożego Ciała, Hel od 2020-07-01
gwardian zak.męski Zakon Braci Mniejszych (Ojcowie Franciszkanie), Hel od 2020-07-01
kapłan zakonny diec. gdańska od 2019-07-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.53439998626709