Archidiecezja Gdańska

O. Tomasz Klin (SJ)


Data święceń: 2008-06-28

Adres:
ul. Piastowska 14
84-104 Jastrzębia Góra

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
dekanalny duszpasterz młodzieży dek. Żarnowiec od 2022-11-29
proboszcz par. Św. Ignacego Loyoli i św. Andrzeja Boboli, Jastrzębia Góra od 2018-06-24
kapłan zakonny diec. gdańska od 2017-08-08
inna funkcja zak.męski Towarzystwo Jezusowe (Ojcowie Jezuici), Jastrzębia Góra od 2017-08-08
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.0100378990173