Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr inż. arch. Adam Kołkiewicz


Data święceń: 2009-06-13

Adres:
ul. Kartuska 349
80-125 Gdańsk Jasień

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Komisji Liturgicznej diec. gdańska od 2022-10-06
komisja wizytacyjna - zespół 1 diec. gdańska od 2022-09-30
Wicedziekan dek. Gdańsk Siedlce od 2021-10-07
proboszcz par. Bł. Doroty z Mątew, Gdańsk Jasień od 2020-07-01
Członek Rady Funduszu na Rzecz Budowy Kościołów w AG diec. gdańska od 2019-04-01
dyrektor Muzeum Diecezjalnego diec. gdańska od 2017-04-01
diecezjalny koordynator ds informatyzacji AG diec. gdańska od 2016-04-12
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy kapituła od 2016-03-24
archidiecezjalny konserwator zabytków diec. gdańska od 2011-09-21
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2009-06-13
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.92900800704956