Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik dr Leszek Jażdżewski


Data święceń: 2004-06-26

Adres:
ul. J. Słowackiego 79
80-257 Gdańsk Brętowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2018-05-19
cenzor ksiąg religijnych diec. gdańska od 2018-02-21
pomoc duszpasterska par. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, Gdańsk Brętowo od 2015-11-06
dyrektor Archiwum Archidiecezjalnego diec. gdańska od 2014-12-20
diecezjalny duszpasterz Kaszubów diec. gdańska od 2012-12-21
wykładowca GSD diec. gdańska od 2008-10-01
inkardynowany diec. gdańska od 2003-06-20
mgr teologii diec. gdańska od 2003-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
dr nauk humanistycznych diec. gdańska od 1999-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.48391509056091