Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik dr Roman Zrój


Data święceń: 1976-05-23

Adres:
ul. J. Słowackiego 79
80-257 Gdańsk Brętowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
rezydent par. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, Gdańsk Brętowo od 2016-07-01
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2001-06-22
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
duszpast. Stowarzyszenia Pomocy Osobom Wychodzącym na Wolność "Emaus" diec. gdańska od 1997-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1975-06-22
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.4515528678894