Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat dr Jacek Nawrot


Data święceń: 1992-06-06

Adres:
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia Karwiny

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
członek Rady Instytutu Stałej Formacji Kapłańskiej diec. gdańska od 2021-01-08
wikariusz par. Niepokalanego Serca Maryi, Gdynia Karwiny od 2016-08-26
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2009-06-13
dr teologii diec. od 2002-05-23
licencjusz diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1992-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.8068540096283