Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr lic. Wiesław Drążek


Data święceń: 1987-02-02

Adres:
ul. Droga Nadziei 3
83-331 Niestępowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Niestępowo od 2010-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
licencjusz diec. gdańska od 1998-06-22
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1987-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.9471390247345