Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Rafał Wirkus


Data święceń: 2000-06-17

Adres:
ul. Kościelna 6
83-050 Lublewo Gdańskie

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. NMP Królowej Korony Polskiej, Lublewo Gdańskie od 2022-10-01
mgr teologii diec. gdańska od 2000-06-30
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1999-06-18
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.74893808364868