Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Piotr Zieleziński


Data święceń: 2000-06-17

Adres:
ul. Ks. Stefańskiego 32
84-140 Jastarnia

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Nawiedzenia NMP, Jastarnia od 2022-03-21
mgr teologii diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1999-06-18
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.79670000076294