Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Andrzej Buja


Data święceń: 1985-05-26

Adres:
ul. Zabytkowa 2
84-105 Ostrowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2010-04-01
proboszcz par. Niepokalanego Poczęcia NMP, Ostrowo od 2001-06-24
licencjusz diec. gdańska od 2001-06-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1985-04-23
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.87223505973816