Archidiecezja Gdańska

Ks. dr Andrzej Wierciński


Data święceń: 1986-05-17

Adres:
ul. Bpa Pelczara 29
81-577 Gdynia Wiczlino

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Kapelan Zrzeszenia Powstania Grudnia 1970 diec. gdańska od 2019-12-09
proboszcz par. Św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, Gdynia Wiczlino od 2003-06-28
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1986-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1985-06-24
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
256 0.73791813850403