Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Andrzej Gierczak


Data święceń: 1989-05-27

Adres:
ul. Bł. Edmunda Bojanowskiego 1
84-230 Rumia

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Ojciec Duchowny Dekanatu dek. Reda od 2021-03-01
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik honorowy kapituła od 2017-12-22
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. Bł. Edmunda Bojanowskiego i Św. Antoniego Padewskiego, Rumia od 1999-08-29
mgr teologii diec. gdańska od 1989-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1988-06-04
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.2081270217896