Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Wojciech Tokarz


Data święceń: 1995-05-27

Adres:
ul. Pegaza 15
80-299 Gdańsk Osowa

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Dziekan dek. Gdańsk Oliwa od 2020-02-03
członek Rady Kapłańskiej nominowany przez Metropolitę Gdańskiego diec. gdańska od 2016-03-24
proboszcz par. Chrystusa Zbawiciela, Gdańsk Osowa od 2008-03-30
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2008-03-30
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1995-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1994-06-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.42635703086853