Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Krzysztof Masiulanis


Data święceń: 1988-06-04

Adres:
ul. Kościuszki 29
83-033 Sobowidz

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
dekanalny duszpasterz młodzieży dek. Trąbki Wielkie od 2022-11-29
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2009-06-13
proboszcz par. Przemienienia Pańskiego, Sobowidz od 2007-12-09
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
licencjusz teologii diec. gdańska od 1997-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1987-05-16
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.86184120178223