Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Cezary Komosiński


Data święceń: 1992-06-06

Adres:
ul. Górnicza 42
81-572 Gdynia Fikakowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2010-06-27
poza krajem diec. gdańska od 2005-08-01
misjonarz, duszpasterz diec. gdańska od 2005-08-01
rezydent (przebywa na misjach) par. Św. Karola Boromeusza, Gdynia Fikakowo od 2005-08-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
licencjusz teologii diec. gdańska od 1999-06-21
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.76734805107117