Archidiecezja Gdańska

Ks. Kazimierz Czerlonek


Data święceń: 1973-05-27

Adres:
ul. Kościuszki 19
81-704 Sopot

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
duszpasterz hospicjum diec. gdańska od 2000-05-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. NMP Wniebowziętej - Gwiazda Morza, Sopot od 1991-06-30
inkardynowany diec. gdańska od 1973-04-08
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.88677096366882