Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Dariusz Ławik


Data święceń: 1991-05-18

Adres:
ul. Pucka 4
84-123 Mrzezino

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapelan Ochotniczych Straży Pożarnych diec. gdańska od 2022-11-18
proboszcz par. Św. Aniołów Stróżów, Mrzezino od 2022-07-01
Przewodniczący Rady ds. ekumenizmu w Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2021-01-29
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2007-11-04
diecezjalny duszpasterz ds ekumenicznych diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
licencjusz teologii diec. gdańska od 1996-06-20
mgr teologii diec. gdańska od 1991-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1990-06-02
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.88229489326477