Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Krzysztof Nowak


Data święceń: 1996-06-22

Adres:
ul. Myśliwska 25
80-283 Gdańsk Migowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Ojciec Duchowny Dekanatu dek. Gdańsk Siedlce od 2021-03-01
proboszcz par. Miłosierdzia Bożego, Gdańsk Migowo od 2020-07-01
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2020-06-08
Członek Komitetu ds. organizacji Arch. odpustu św. Wojciecha diec. gdańska od 2017-03-22
duszpasterz Nauczycielskiej "Solidarności" w Gdańsku diec. gdańska od 2012-10-21
licencjusz diec. gdańska od 2003-06-18
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1996-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1995-06-27
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.2360870838165