Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr lic. Czesław Rajda


Data święceń: 1979-04-29

Adres:
ul. Kasztanowa 6
84-103 Strzelno

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Ojciec Duchowny Dekanatu dek. Puck od 2021-03-01
mgr teologii diec. gdańska od 2000-01-01
licencjusz diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. Św. Marii Magdaleny, Strzelno od 1999-05-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.91909313201904