Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat Stanisław Łada


Data święceń: 1973-05-27

Adres:
ul. Wojska Polskiego 37
83-000 Pruszcz Gdański

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
Kapelan Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim diec. gdańska od 2021-11-04
Archidiecezjalny Duszpasterz Chorych diec. gdańska od 2021-04-16
Archidiecezjalny Duszpasterz Osób Niepełnosprawnych diec. gdańska od 2021-04-16
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2003-01-22
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik gremialny diec. gdańska od 2001-06-22
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Pruszcz Gdański od 1986-06-05
inkardynowany diec. gdańska od 1973-04-08
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.3573729991913