Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Wojciech Lange


Data święceń: 1998-06-20

Adres:
ul. Powstańców Warszawy 15
81-718 Sopot

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Andrzeja Boboli, Sopot od 2022-11-27
Moderator Wspólnoty Modlitewno-Ewangelizacyjnej Marana Tha diec. gdańska od 2021-06-29
kapelan szpitala dom opieki Wojewódzki Zespół Reumatologiczny im. Dr J. Titz-Kosko, Sopot od 2021-02-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1997-06-20
mgr teologii diec. gdańska od 1997-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.89824891090393