Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Edward Berezowski


Data święceń: 1987-05-16

Adres:
nr 79
83-331 Skrzeszewo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. NMP Wspomożycielki Wiernych, Skrzeszewo od 2010-07-01
mgr teologii diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1986-06-21
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.95156407356262