Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Józef Chruściel


Data święceń: 1983-05-22

Adres:
ul. Rybacka 22
84-200 Wejherowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
rezydent par. NMP Królowej Polski , Wejherowo od 2020-07-01
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2020-06-05
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.1522328853607