Archidiecezja Gdańska

Ks. Mirosław Łuczkowski


Data święceń: 1985-05-17

Adres:
ul. Rozłogi 4/6
80-658 Gdańsk Stogi

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
pomoc duszpasterska par. Świętej Rodziny, Gdańsk Stogi od 2016-09-23
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.45000505447388