Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik Krzysztof Lorek


Data święceń: 1984-05-27

Adres:
ul. Wiejska 52
84-242 Kębłowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2009-12-12
proboszcz par. Św. Jadwigi Śląskiej, Kębłowo od 2006-09-16
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.37949705123901