Archidiecezja Gdańska

Ks. Bogusław Duda


Data święceń: 1992-05-23

Adres:
ul. Olsztyńska 2
80-395 Gdańsk Przymorze

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
poza krajem diec. gdańska od 2002-07-02
misjonarz, duszpasterz diec. gdańska od 2002-07-01
rezydent (przebywa na misjach) par. Św. Brata Alberta , Gdańsk Przymorze od 2002-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1991-06-16
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.8565628528595