Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Marcin Nowak


Data święceń: 1999-06-19

Adres:
ul. Ks. Gołębiowskiego 1
84-141 Jurata

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2017-08-17
proboszcz par. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, Jurata od 2010-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1999-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.1084101200104