Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat Henryk Lew Kiedrowski


Data święceń: 1973-05-27

Adres:
ul. Armii Krajowej 46
81-365 Gdynia

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
członek Kolegium Konsultorów diec. gdańska od 2022-01-17
pomoc duszpasterska par. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Gdynia od 2014-10-31
prałat honorowy diec. gdańska od 2007-12-22
kapituła archikatedralna - kanonik gremialny diec. gdańska od 2001-04-25
spowiednik zwyczajny kleryków diec. gdańska od 2000-09-29
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
diecezjalny duszpasterz rzemieślników diec. gdańska od 1994-06-05
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
250 1.1770820617676